Firma Tarihçesi

Firma kurucusu Savaş Uyar, web tasarım ve web yazılım alanında 2003 yılından günümüze kadar uzun yıllar hizmet vermiş olup deneyimlerini ve kazanımlarını paylaşmak amacıyla 2015 yılında Vitamedya firmasını kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektöre dinamik ve yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi misyon edinen firma gelişen teknolojilere uygun olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ne yaparız?

Vitamedya, firmaların kurumsal kimlik kazanmalarını sağlamak amacıyla onların ihtiyaçlarına yönelik web tasarım-web yazılım ve mobil uygulama ve masaüstü yazılımlar geliştirmektedir.

Vitamedyanın sunmuş olduğu hizmetler arasında, e-ticaret danışmanlık ve yazılım hizmetleri, Google sosyal medya reklam danışmanlığı, mobil uygulama ve masaüstü yazılım hizmetleri ile web tasarım – web yazılım hizmetleri ve web ve mail hosting hizmetleri yer almaktadır.

Çözüm Ortaklıkları

Firma kurucusu Savaş Uyar, Vitamedya şirketini kurmadan önce farklı firmalar ile ortaklık yaparak sektöre hizmet etmiştir. 2010 – 2015 yılları arasında Bandula Tasarım ve Bilgi Teknoloji olarak bir süre hizmet vermiş olan Vitamedya, günümüzde çözüm ortağı olan Mobiloby firması ile hizmet vermeye devam etmektedir.