Ana sayfa » Hizmetler » E-Ticaret Sitesi Yazılım ve Danışmanlık Hizmeti

E-ticaret Web Sitesi Paketleri

E-ticaret açık olarak; mal ve hizmetlerin tanıtım, reklam ve çeşitli çalışmalar ile beraber satışlarının, internet üzerinden tamamen online olarak yapılması anlamına gelmektedir. Alışılagelmiş pazarlama yöntemlerinin yanı sıra teknolojik bir dijital pazarlama tekniği olarak karşımıza çıktı.

Böylece bu teknik ile bölgesel kitlenin dışına çıkarak internet kullanan herkese satış yapılmasının önü açılmış oldu. E-ticaret sitelerini tam olarak tüm dünyaya satış yapabilen sanal mağaza olarak görebiliriz.

Vitamedya olarak amacımız  E-İş çözümlerine yatırılan ve yurtdışına çıkan  binlerce doları azaltmak ve aşağı çekmektir. Konusunda uzman yazılımcılarımızın yıllar süren çalışmaları sonuncunda geliştirdikleri E-Ticaret site yazılımı, Hosting (Web Barındırma Hizmeti) bağımsız olup, dileyen müşterilerimiz kendi hostinglerinde barındırma yapabilmektedirler.

Ücretsiz versiyon güncellemesi, tüm bankalarla sanal pos entegrasyonu, Payu Sanal Pos Ödeme Sistemi, IPara Ödeme Sistemi, Iyzıco Ödeme Sistemi, Wirecard Ödeme Sistemi,Papara Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Sektörel Özel Modülller ve Profesyonel destek hizmetimiz bulunmaktadır.