Ana sayfa » Hizmetler » Responsive Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Responsive web tasarım; masaüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine bağlı olarak, kullanıcıya cihaz ve çözünürlükten bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır.

Responsive web tasarım aynı zamanda duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelmektedir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıkmıştır. Son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde çok popüler hale gelmiştir. Responsive olarak tasarlanmayan web sitelerine mobil cihazlardan giriş yapan ziyaretçiler siteyi görüntülemekte ve gezmekte zorluk yaşarlar. Site menülerini tıklamak epey sıkıntılıdır ve menüler mobil uyumlu olmadığından çoğunlukla gitmek istenilen linke tıklamak tam bir işkenceye dönüşmektedir. Günümüzde arama motorları responsive web tasarıma daha çok önem vermeye başlamışlardır. Seo açısından da büyük değer taşıyan, kullanımı kolay ve tüm cihazlardan erişilebilme imkanı sunan responsive web tasarımlar, arama motorlarının sitenize artı değer vermesinde önemli bir etken haline gelmiştir. Vitamedya olarak günümüz web teknolojilerine uygun tasarım ve yazılım hizmetlerimizle sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Beklentilerinize en uygun web tasarımı hazırlamadan önce konusunda uzman ve deneyimli müşteri ilişkileri uzmanımız satış öncesi sizlerle konuşarak web sitesi tasarımı ve size en uygun olacak web paketi ile ilgili beklentilerinize cevap arar. Beklentilerinize göre web tasarım-yazılım paketlerinden biri müşteri ilişkileri uzmamız tarafından belirlenir.

Oluşturulan bu paketlerin içerisinde; alan adı tescili veya alan adı transfer işlemleri, telefon ile destek, sınırsız sayfa ekleme özelliği, slider sistemi, yönetim paneli, mobil cihazlara uyumluluk, SEO uyumu, fotoğraf galerisi, iletişim formu, insan kaynakları formu, haber-duyuru eklentisi, sosyal medya hesap açma, Google Harita kaydının oluşturulması, Google Adwords danışmanlığı, arama motorlarına kayıt, siteiçi arama eklentisi, blog eklentisi, sosyal medya paylaşım hizmeti, dev menü eklentisi gibi özellikler yer alabilir.

Ayrıca bu paketlere size özgü farklı seçenekler de eklenebilmektedir. Beklentileriniz doğrultusunda işinde uzman personelimiz web tasarım çalışmasına başlar. Yapılmış olan bu çalışma size özel demo adresi üzerinden sizlerle paylaşılarak çalışmalar devam eder.